www.beyazdolgular.com

İçeriğe git

Ana Menü

Diş Hekimi Duruşu

Genel Değerlendirme


  Muayenehanesinde özel çalışan
Diş Hekimleri, dişlerindeki problemleri
nedeniyle
kendilerine başvuran kimseler için çözümler üretebilecek ve beklentilerine tatminkar karşılıklar verebilecek bir duruş içersindedir. Muayenehanelerinde çalışan bütün Meslektaşlarımızın çok iyi bildiği gibi bu '' Diş Hekimi Duruşu '' çok önemlidir.
Bu nedenle çalışmamızın konusu olan  kompozitlerle yapılabilecek tedavilerde elde edilecek başarıların, hastalarımızın beklentilerine uygun bir şekilde yüksek olması ve bu dişhekimi duruşu içerisinde aynı şekilde tekrar edebiliyor olması gerekmektedir. Çünkü dişlerini tedavi ettirmek amacıyla özel çalışan Diş Hekimlerine başvurmayı düşünen hastalarımız, bu durumu göz önünde tutmakta ve dişhekimin yaptığı tedavilerdeki başarıların aynı şekilde tekrar edip etmediğini takip etmektedirler.

Bu bakış açısıyla bir muayenehanenin sürekliliği için, Diş Hekiminin  hastalarımızın beklentilere uygun çözümler üretebilmesi ve bu çözümlerin her zaman tatminkar bulunması  gerekmektedir. Çünkü dişlerinde problemleri olan kimseler, kendilerine güven duygusu  verebilecek bir doktoru seçmeye çalışırken Diş Hekimlerinin mesleki  bilgilerine, konularına olan hakimiyetlerine, muayenehane  yönetimlerine, malzeme ve teknolojilerine, çalışma yöntem ve standartlarına dikkat etmenin yanında, yapılan tedavilerde  elde edilen başarıların sürekli olarak aynı şekilde tekrar edip etmediğine bakarak karar vermektedirler.

  Bizim konumuz kompozitler ve kompozitlerle yapılan tedavi çalışmaları olduğu için, web sayfalarımızdaki bilgi ve açıklamalar Diş Hekimi Meslektaşlarımızın aynı şekilde tekrar eden başarılı kompozit restorasyonlar yapmalarına yardım edecek ve bu başarılı kompozit restorasyonlar meslektaşlarımızın muayenehanelerindeki Diş Hekimi duruşlarını en üst seviyeye çıkarmaya katkılar yapacaklardır.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön